Příspěvky 2020

Publikováno 16.1.2020/Oddílové info

Letošní skialp v Krkonoších

Zdravím všechny stávající i nové členy horolezeckého oddílu DKH Broumov. Najednou tu je rok 2020 a naše členské průkazy nám platí do konce ledna. Pro Ty, kteří chtějí být členy ČHS se všemi výhodami je potřeba nové průkazy objednat. O to se postarám.

Ti, kteří chtějí využívat členství jen v DKH Broumov, mohou zaplatit 200 Kč přímo na výroční schůzi spolku.

Ostatní si spočítejte částku (připočtěte ČHS) a převádějte peníze co nejdříve, abych Vám mohl průkazy objednat a předat nejpozději na výročce! Usnadní mně to práci.

Výroční schůze DKH Broumov bude  22. 2. 2020 v Hejtmánkovicích.

Výše příspěvků ČHS i DKH jsou pro rok 2020 (zatím) nezměněny!

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY ČHS NA ROK 2020

děti a mládež do 18 let (nar. 2002 a mladší) 100 Kč
děti a mládež do 18 let v rámci rodiny (alespoň 1 rodič členem, společná objednávka) zdarma
junioři 19 – 25 let (nar. 2001 – 1995) 300 Kč
dospělí 26 – 60 let (nar1994 – 1960) 400 Kč
senioři 61 let a více (nar. 1959 a dříve) zdarma

Peníze posílejte na číslo účtu:

2701296974/2010 Fio banka

Jen krátce se teď zmíním o výhodách členství v našem spolku (hlavně pro nové členy). Výhody členství v ČHS všichni znají, nebo si je mohou dohledat na internetu.

Jsme sportovní spolek slučující horolezce, turisty, vodáky, skialpinisty a feratisty. Pro ty všechny tu dobře funguje DKH Broumov. Proč je výhodné být jeho členem? Můžu se začlenit do malého, ale dobře fungujícího kolektivu. Domlouvat se na společných akcích. Využívat oddílových akcí, které se několikrát do roka pořádají a jsou financovány z oddílových příspěvků a dotačního programu.

Využívat oddílový materiál. Členové si mohou za udržovací poplatek půjčit cepín, mačky, helmy, feratové sety, ledovcové i skalní skoby, ledovcové zbraně, lavinovou lopatu a jiný materiál. Kompletní aktualizovaný seznam je na našich stránkách. Je také možné půjčit si horolezecké průvodce, průvodce s výběrem nejkrásnějších cest, nebo i staré historické průvodce k osobnímu zkoumání (seznam na našich stránkách).

Předseda nabízí k zapůjčení mnoho knih s horolezeckou tématikou. Má opravdu rozsáhlou knihovničku se zajímavými knihami. Je jen na Vás jestli se s ním domluvíte a něco si v Hejtmánkovicích zapůjčíte! Je možno si půjčit starší ročníky časopisu Montana.

Tak se snažte na to myslet a využívat výhod v DKH. Oddílové stránky spravované Martinem Rekínem Rekem nás v minulém roce trochu potrápily, ale vše je zažehnáno a dál fungují k naší spokojenosti. Tak je navštěvujte! Snažíme se na ně vložit aspoň jeden příspěvek měsíčně. Klikněte si na odběr nových příspěvků a už Vám nic neunikne! I vy můžete přispívat do jejich obsahu a podávat zprávy o Vašem lezení s fotkami z Vašich akcí. Příspěvky pak směřujte k rukám Martina Reka nebo předsedy. Stránky slouží i jako určitá forma prezentace našeho spolku.

Něco se Vám na našich stránkách nelíbí, něco Vám tam chybí? Nebojte se to říct. Pokusíme se to napravit, pokud to bude v našich silách. Je zima, dlouhé večery, teď je ten pravý čas! V lezecké sezóně se vice leze 🙂

Tak to jen pár info. Doufám, že jste vydrželi číst až do konce 🙂

Váš předseda

V roce 2021 se bude volit nový předseda DKH Broumov, tak to se mnou ještě tento rok Vydržte!

Autor: Remi

Předseda