Členská schůze za rok 2020

Ve dnech 18. – 22. 2. 2021 se uskutečnila členská schůze konaná formou per rollam, a to prostřednictvím webových formulářů. Zápis a další dokumenty naleznete na obvyklém místě v menu „O nás >> Zápisy“, případně zde je přímý odkaz.

S ohledem na skutečnost, že plán akcí pro letošní rok navržený předsedou byl všemi hlasujícími jednomyslně schválen, a také s přihlédnutím k současné situaci, kdy není vůbec jisté jaké z těch akcí bude vůbec možné provést, domnívám se, že provádět momentálně další hlasování jak bylo původně avizováno, je prozatím naprosto zbytečné. Případné další hlasování provedeme až to bude mít nějaký smysl, případně se vše bude řešit i „za chodu“, tak jak se to již několikrát v minulosti událo. Každý se k návrhu akcí vyjádřil, z hlasování je vidět, kdo preferuje jaké akce i to, že pro případ vodácké akce byla více hlasujícími preferována Úpa. Tyto konkrétní výsledky hlasování mám k dispozici já, pokud by se chtěl někdo s tímto seznámit tak mě kontaktujte a domluvíme se na zaslání. Případně pokud by byla shoda na zveřejnění, tak to mohu uložit i na web, ale prozatím se nedomnívám, že by to bylo až tak moc důležité. Pokud se podíváte do zprávy z členské schůze, je tam uveden i odkaz na oba formuláře s výsledky hlasování a je tak možné si ověřit informace uvedené ve zprávě.

Závěrem bych chtěl popřát Všem pevné zdraví a věřím, že se snad už v létě konečně budeme moci sejít a probrat záležitosti týkající se chodu spolku in vivo a ne jen tak jak tomu bylo nyní.

Váš místopředseda

2 komentáře u „Členská schůze za rok 2020“

  1. Díky Rekíno! Celé to zpracovat bylo časově dost náročné. S grafy je to pěkně přehledné. Podle nejnovějších zpráv je celý březen zapykaný, tak uvidíme co nám duben předvede🤨

  2. Moc dík za informace Rekíno. 😉
    I Vladimír Železný z nový by záviděl ty koláče. 😁

Komentáře jsou uzavřeny.