Ádrkros 2019

Publikováno 3.11.2019 /Oddílová akce

Po závodě

 Ádrkros je za námi. Letošní počasí bylo opravdu výživné. Teploměr v čase startu ukazoval pět stupňů. Mlha, která by se dala krájet a slabý déšť nevěstil nic dobrého. Ale účast na Ádrkrosu jsme si odsouhlasili jako jednu z oddílových akcí, které se chceme zúčastnit. Tak přesto vlak nejede. Předseda musí jít vždy příkladem a další zájemci z oddílu se buď zalekli počasí, nebo málo natrénovali. Ale Jarča přijela a tak jsme mohli obsadit obě horolezecké kategorie.

 Jedna věc nám ale dělala vrásky na čele! Letos byla změněna trasa závodu. Ochranářům se nelíbilo běhání Řeřichovou roklí, a tak se celá trasa překopala, běželo se opačným směrem a trať se prodloužila na Kalousy. Trochu jsme se báli, abychom ve skalách nezabloudili, ale to se nestalo! Po závodě jsme konstatovali, že se nám nová trasa oběma líbila.

Bez úhony jsme závod absolvovali a cíl, který jsme si stanovili před závodem, dát Ádrkros pod jednu hodinu, jsme oba splnili!


Děkujeme za morální podporu ve formě sms, které nám ráno před startem přišly a hlavně mé ženě Ivetě, která s námi vydržela až do konce závodu a vše dokumentovala. Byla promoklá a promrzlá na kost a klepala se zimou ještě v sobotu večer u rozpálených kamen.

Níže krátké video ze sobotního Ádrkrosu.

Adresa kanálu se všemi videi:

https://www.youtube.com/channel/UCFITXiD742cwrnRcZcbl4tQ

Výsledky si můžete dohledat v odkazu na konci článku.

https://sportsoft.cz/OfficialResults/2019/20191102_adrkros_9km_kat.pdf?201911.02.05.02

Autor: Remi

Předseda