Využití Wellness & Congress centra Veba a.s. v Broumově

Vážení přátelé lan a expresek!

Jelikož je třeba utužovat tělo i mimo skály a umělé stěny, máte možnost počínaje 21/12/2016 navštěvovat plavecký bazén a saunu Wellness & Congress centra Veba a.s. v Broumově.

Výstroj a výzbroj se zásadně liší od lezeckého sportu – tedy nikoli lezečky a sedáky, alébrž plavky klasického provedení jsou tím požadovaným oděvem (žádné kraťasy pro pány nebo závojové plavkové kreace pro dámy a podobně).

Pravidla pro návštěvu jsou pevně stanovena:

  1. Každý ze členů DKH Broumov, má možnost vzít s sebou až 3 osoby, avšak musí svou návštěvu objednat telefonicky předem na tel. čísle 491 580 240.
  2. Při příchodu na recepci W&C centra, kde mají k dispozici seznam členů DKH, náhlásí jedinec svou příslušnost k výše jmenovanému horolezeckému oddílu.
  3. Pokud je jeho jméno úspěšně nalezeno a uhrazeno vstupné dle platného ceníku provozovatele (odkaz níže), je možno směle vyrazit za vodními radovánkami, a to v rámci následující otevírací doby:

Po: 09:00 – 21:00
Út – Pá:  14:00 – 21:00
So – Ne:  09:00 – 21:00

Připojuji odkaz na www-stránky http://www.hotelveba.cz/spa-wellness.htm, kde najdete ceník i další podrobnější informace.

Níže je pro upřesnění přiložena též smlouva.

Mirek Mádle

smlouva_veba

Zařídil Mirek, spolupracoval Remi a publikoval Martin Rek.

2 komentáře u „Využití Wellness & Congress centra Veba a.s. v Broumově“

Komentáře jsou uzavřeny.